x
Show Jana Krause
Show Jana Krause

Krátký popis pořadu Show Jana Krause
Jan Kraus, jak ho znáte, v úspěšné show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show
Dlouhý popis pořadu Show Jana Krause
Roman a Petra Vojtkovi – herci a manželé. Oba umějí zpívat, tančit i hrát, tudíž se nejpřirozeněji cítí na muzikálových jevištích. Ostatně tam se před lety i seznámili. To, že v jejich profesi nastala delší vynucená pauza a divadla museli dočasně opustit, jim příliš nevadilo. Petra se totiž v listopadu stala maminkou syna Nathaniela. „Nechci provokovat, ale byl to jeden z nejšťastnějších roků v mém životě. Začátkem března loňského roku jsem se dozvěděl, že moje žena Petra je těhotná, a hned... byl tvrdý lockdown a my jsme zůstali doma. Udělali jsme si vyvýšené záhony, zasadili zeleninu, stara li se o ni, starali se o sebe, starali se o další dvě děti, které mám z bývalého manželství ve střídavé péči – byl to nádherný rok. Na podzim se nám narodil Nathaniel, máme kde bydlet, co jíst, jsme zdraví, takže dobrý,“ hodnotí uplynulý rok „jiného života“ Roman.
Radoslav Groh – přední český horolezec, který nedávno uvízl v Himálaji. Radoslav zažil s kolegou Markem Holečkem při sestupu z himálajské hory Baruntse extrémně náročnou situaci. Pod vrcholem hory byli uvězněni ve sněhové bouři téměř čtyři dny ve stanu 1 x 2 metry s 50 gramy sušeného masa na den pro oba. Na 7129 metrů vysoký vrchol Baruntse, ležící v centrálním Himálaji nedaleko Mount Everestu, vylezli alpským stylem bez šerpů a umělého kyslíku. „Stejně jako v Krkonoších, tak i v Himálaji každá vánice jednou poleví. Počasí se po několika dnech vylepšilo natolik, že jsme dokázali z hory sestoupit,“ líčil přímo z Nepálu rodák z Vrchlabí. Cestu zpět do Česka horolezcům navíc dost zkomplikovala pandemie covidu, kterou jsou v současnosti Nepál a Indie značně zasaženy. Naštěstí vše dobře dopadlo, a tak se Radoslav o extrémní zážitky může podělit s diváky SJK.
František Skála – malíř, na jehož výstavy se stojí fronty. Nejinak je tomu v případě té aktuální, která do konce srpna probíhá v Domě U Kamenného zvonu a na níž umělec představuje své knižní ilustrace. Ovšem výtvarná tvorba není jediným uměleckým oborem, jemuž se František věnuje – v uších fanoušků se snaží rehabilitovat žánr dechovky. Autorské písně, které během let nashromáždil, nyní vydává na dvou CD. Jedno se jmenuje Debut, druhé pojmenoval Pojď se mnou děvče mé a spolupracoval na něm se souborem Provodovjané. „Dechovkové album je zaměřené na cílovou skupinu, která ještě neexistuje. Myslím, že posluchače si najde rychle. Dechovkou s unylými texty nás krmili za totáče, když se k ní ale dají správné texty, dochází k surrealistickému třesku, který ten žánr může refreshovat,“ slibuje František, který do SJK dorazí v doprovodu osmnáctičlenného tělesa, aby vás společně přesvědčili právě o tom, že poslouchat dechovku určitě neznamená patřit do starého železa.

V TV
StaniceDatumČas
Prima Plusdnes17.50 - 18.55
Prima Plusdnes20.15 - 21.20
Primadnes21.35 - 22.45
Prima Pluszítra11.30 - 12.35
Prima Pluszítra17.50 - 18.55
Prima Pluspá 6. 8.17.50 - 18.55

Diskuze k pořadu Show Jana Krause
Teď sem si všiml...
14.4.21
Anonym
reagovat
Anonymove jsou hledání lidi
Teda mít doma
24.6.20
Anonym
reagovat
tu kdákající afektovanou Pizingerovou, to musí bejt horor tohle poslouchat.
Re: Teda mít...
24.6.20
Anonym
reagovat
To jsem viděla, bylo to trapné. :'(
Dnes výjimečně...
11.12.19
Anonym
reagovat
Kraus a bezdomovci. Snažím se je pochopit, ale bohužel ... žádná lítost. Nemakačenka, nepoctivci, alkoholici...
Krokodýl
23.1.19
Anonym
reagovat
Už máme toho krokodýla a jeho? Synáčka ten tam hlídá židličku za?? Dost!! Prosím chce to změnu děkuji
topZpět nahoru
Svátek: Dominik
logo sipka dolu
exitKlasické zobrazení
Čas
od rána
od nyní
od 12:00
od 17:00
od 20:00
od 22:00