x
Chico
Chico

Krátký popis pořadu Chico
Příběh mladého ekofarmáře Jakuba "Chico" Ivana, kterého zavedla životní cesta do Rychlebských hor, kde hospodaří trvale udržitelným způsobem, spravuje komunitní zahradu a společně s přáteli se pokouší prospět krajině, ve které se rozhodl žít. Připravil M. Chromek
Dlouhý popis pořadu Chico
Farmaření, které respektuje přírodu a její cykly, se může stát cestou k životu v harmonii a pocitu osobního štěstí. Setkáme se se společenstvím lidí, kteří se rozhodli vybudovat komunitní zahradu a pokoušejí se zadržet vodu v krajině, která se potýká s globálním oteplováním. Hlavní protagonista filmu hospodaří šetrně k půdě, tak, jako to dříve dokázali dělat naši předkové. Svou úrodu i jídlo, které z ní připravuje, nabízí na místních farmářských trzích, se svými zákazníky se zná osobně a ti... zas vědí, jakým způsobem Kuba na své zahradě hospodaří.
Příběh mladého ekofarmáře Jakuba "Chi co" Ivana, kterého zavedla životní cesta do Rychlebských hor, kde hospodaří trvale udržitelným způsobem, spravuje komunitní zahradu a společně s přáteli se pokouší prospět krajině, ve které se rozhodl žít. Připravil M. Chromek (Premiéra)

Diskuze k pořadu Chico
topZpět nahoru
Svátek: Zdeňka
logo sipka dolu
exitKlasické zobrazení
Čas
od rána
od nyní
od 12:00
od 17:00
od 20:00
od 22:00