x
Případ Kuciak
Případ Kuciak

Krátký popis pořadu Případ Kuciak
(Double Murder in Central Europe) 21. února 2018 byla objevena těla sedmadvacetiletého investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové. Snoubenci, kteří se poznali na univerzitě, se měli o pár měsíců později brát. Byli zabiti z bezprostřední blízkosti. Francouzský dokument
Dlouhý popis pořadu Případ Kuciak
21. února 2018 byla objevena těla sedmadvacetiletého investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírové. Snoubenci, kteří se poznali na univerzitě, se měli o pár měsíců později brát. Byli zabiti z bezprostřední blízkosti. Francouzský dokument (Premiéra)
Ján Kuciak byl investigativní novinář, pracoval pro slovenské online médium Aktuality.sk. Připravoval se na zveřejnění vyšetřování údajného propojení slovenských politiků s italskou mafií a podvodů kolem... evropských zemědělských fondů. Zajímal se také o aféry milionáře Mariána Kočnera, pětapadesátiletého develop era blízkého státní moci. Na Slovensku mělo mnoho lidí zájem novináře umlčet. Zatímco Jánovi kolegové mobilizují, aby obnovili a rozšířili jeho vyšetřování, ve spolupráci s četnými slovenskými a evropskými médii vycházejí do ulic desítky tisíc obyvatel. Manifestace, největší od pádu komunismu, povedou k pádu vlády a k celé řadě odhalení, která ukazují rozsah korupce na Slovensku.

Diskuze k pořadu Případ Kuciak
topZpět nahoru
Svátek: Bohuslava
logo sipka dolu
exitKlasické zobrazení
Čas
od rána
od 12:00
od nyní
od 17:00
od 20:00
od 22:00