x
Korsika, země tradic
Korsika, země tradic

Krátký popis pořadu Korsika, země tradic
(Lands of the Earth) Smaragdový ostrov v srdci Středomoří nabízí jedinečnou přírodu, historii i příjemnou pohostinnost. Francouzský dokumentární cyklus
Dlouhý popis pořadu Korsika, země tradic
Korsika nabízí rozmanitou krajinu, historii, architekturu, tradice i nezapomenutelné chvíle. Přestože ostrov leží blíže italským břehům, spadá pod správu Francie. Vzhledem ke strategické poloze byla Korsika v historii středem zájmu evropských mocností, které usilovaly o nadvládu nad ostrovem. Každá z těch, která územím prošla, vepsala část své historie i do tohoto místa. Proto na cestě od Bastie po Corte, od žulových skalisek s načervenalým nádechem Calanques de Piana po téměř neskutečnou... pláž Santa Giulia, objevujeme půvab a historii Korsiky i znamenité kulinářské dědictví. Mezi strmými s tezkami nabízí místní gastronomie opravdu jedinečný festival chutí. Ostrované říkají, že Korsičan se s ostrovem rozloučí, na chvíli se vzdálí, vždycky se ale vrátí.
Smaragdový ostrov v srdci Středomoří nabízí jedinečnou přírodu, historii i příjemnou pohostinnost. Francouzský dokumentární cyklus (Premiéra)

Diskuze k pořadu Korsika, země tradic
topZpět nahoru
Svátek: Valdemar
logo sipka dolu
exitKlasické zobrazení
Čas
od rána
od 12:00
od nyní
od 17:00
od 20:00
od 22:00