x
Queer
Queer

Krátký popis pořadu Queer
Áqua Valenciana
Valencie - španělské Brno. Město plné bobtnající energie genderových bojovníků, umělců, queer vědců, kupodivu ale i obyčejných lidí. Průvodcem Valencií se stává český výtvarník a trans aktivista Martin Kámen. Režie: Peter S. Butko

V TV
StaniceDatumČas
ČT2pá 25. 6.23.40 - 00.05
ČT2st 30. 6.01.35 - 02.05

Diskuze k pořadu Queer
Rozhřešení
24.9.18
Anonym
reagovat
Jděte všichni do píči.
Příšerné
19.9.17
Anonym
reagovat
To je teda masáž! fujtajbl a za tohle platíme poplatky, do hajzlu.
GUEER 
31.10.16
Anonym
reagovat
ČÍM VÍCE INFORMACÍ O CITLIVÝCH TÉMATECH, TÍM MÉNĚ PŘEDSUDKŮ MEZI LIDMI. ALESPOŇ MEZI TĚMI ROZUMNÝMI.
nevycházím z...
19.11.15
Anonym
reagovat
Kroutím hlavou, co je tohle za téma? To už můžou rovnou dávat zapíchnuté vidle v hnoji. A nechtěli by radši natočit dokument o mně???Mimochodem, dost dobře maluju.
Propagace...
11.9.14
Anonym
reagovat
Jsem také proti propagaci homosexuálů. Nemám nic proti homosexuálům, ale nesouhlasím s jejich propagací. Takže nesouhlasím ani s tím, aby mé koncesionářské poplatky byly utráceny za propagaci homosexuálů.
Re: Propagace...
11.9.14
Anonym
reagovat
Skutečně je pro Vás tak nesnesitelná skutečnost, že z 840 hodin vysílacího času České televize týdně (5 programů x 24 hodin x 7 dnů) je věnováno 25 minut tématice, která pro Vás není důležitá? Mne také nemusí zajímat problémy řešené v Sama doma, nebo pořady jako Náš venkov či záznam produkce nějaké dechovky, Zajímavosti z regionů nebo Z metropole, fotbal, krasobruslení, tenis nebo hokej, Bydlení čí Zahrada je hra, o Stardance nebo jiných pokusech o reality show nemluvě, a nemám potřebu vykřikovat, že se mé koncesionářské poplatky za toto teda utrácet nebudou. Než člověk něco řekne nebo napíše, měl by o tom vždy nejdříve chvíli přemýšlet...
Re: Propagace...
11.9.14
Anonym
reagovat
Jsem proti propagaci katolíků. Nemám nic proti katolíkům, ale nesouhlasím s jejich propagací. Takže nesouhlasím ani s tím, aby mé koncesionářské poplatky byly utráceny za propagaci homosexuálů. A ti mají pořadů na ČT daleko víc.
Re: Re:...
11.9.14
Anonym
reagovat
Jsem proti propagaci jedlíků. Nemám nic proti jedlíkům a vaření, ale nesouhlasím s jejich propagací. Takže nesouhlasím ani s tím, aby mé koncesionářské poplatky byly utráceny za propagaci jedlíků a vaření. A ti mají pořadů na ČT daleko víc.
Re: Propagace...
11.9.14
Anonym
reagovat
nikto ta nenuti pozerat to
Názor
11.9.14
Anonym
reagovat
Pokud vim jsme ve svobodné zemí!!! každý má svobodnou volbu na co se chce dívat.Proto máme více programů.Nejsem zastáncem homosexuality ale ani odpurce je to každého věc jakou má orientací.Nejsme době Fašismu a ani komunismu.Jo a nechte si provrtat obě kolena za 135kč.???
topZpět nahoru
Svátek: Zdeňka
logo sipka dolu
exitKlasické zobrazení
Čas
od rána
od 12:00
od 17:00
od 20:00
od 22:00
od nyní