Vše o vaření

Krátký popis pořadu Vše o vaření
S Bárou Vyskočilovou se o jídle, pití a stolování dozvíte všechno, co vás zajímá. Režie: M. Liška
Dlouhý popis pořadu Vše o vaření
S Bárou Vyskočilovou se o jídle, pití a stolování dozvíte všechno, co vás zajímá. Režie M. Liška (Premiéra)
Vše o vaření bude každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přinášet divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.
Pořadem provází Bára Vyskočilová, která se sama chce naučit lépe vařit a dozvědět se o jídle, pití a stolování co nejvíc. "Pojďte vařit se mnou," vzkazuje divákům herečka a... dodává: "Jsem normální ženská, něco uvařit umím a jsem asi tak stejně šikovná jako většina z vás, takže co zvládnu já, určitě zvládnete i vy! Krok za krokem, den po dni, se z nás budou stávat mnohem lepší kuchaři a odborníci na gastronomii, než jsme teď."
S Bárou je každý den ve studiu jeden špičkový kuchař, nebo odborník. Kuchaři se střídají v jednotlivých dílech podle svých specializací. Témata reagují na kalendářní sezonu, aktuální výročí, významné dny, společenské a sportovní události, svátky, pranostiky, tradice, roční období, čas dovolených a cestování.
Vše o vaření je zkrátka televizní gastronomická škola se všemi tipy, triky, záchrannými operacemi a gastronomickou výukou, která ctí sezonu potravin a knihovnu plnou kuchařské klasiky s možnými gastronomickými alternativami.
www.ceskatelevize.cz/vseovareni

V TV
StaniceDatumČas
ČT1dnes8.45 - 9.00
ČT1dnes14.00 - 14.20
ČT1zítra8.45 - 9.00
ČT1zítra14.00 - 14.15
ČT1po 28. 4.8.45 - 9.00
ČT1po 28. 4.14.00 - 14.20

Diskuze k pořadu Vše o vaření
Vybikající pořad...
28.1.14
Anonym
reagovat
pak není dlouho nic a následují Kluci v akci.Jsem docela dobry kuchař amater,ale bez Báry,bych nezvladl chobotnicí.Po pořadu příprava ústřic má Bára u mě velikanský obdiv.Je velikanská frajerka. :thumbsup:
všechny...
24.1.14
Anonym
reagovat
Tento pořad je pro běžné občany k ničemu - většinu ingrediencí běžně neseženete - viz dnešní recepty na skandinávskou rybí polévku a thajskou polévku.Zamyslete se.
Pořad se mi...
23.1.14
Anonym
reagovat
I náročnější recepty zde nevypadají tak složitě. Je to opravdu hezky a hodně srozumitelně podané. Musím se Báry zastat. Vařit asi neumí, ale snaží se a je velmi příjemná. Baví mne, jak mluví spisovně a odborně ;-) . Nakonec to má být pořad pro ty, kteří se chtějí naučit vařit a ne pro ty, co už vařit umí. Sidonie
proč platím...
21.1.14
Anonym
reagovat
ta slečna...paní...jen pohledat...souhlasím s těmi co psali přede mnou..........hrůza !!!
Dobrý den.
18.12.13
Anonym
reagovat
Plně souhlasím s těmi slušnými zápornými ohlasy. Není to prostě únosné, ani jako že se učí vařit . Když jsem to viděl poprvé, napadlo mně, že tam snad ta paní zabloudila z nějakého vedlejšího studia. J. kulha@seznam.cz
topZpět nahoru
Svátek: Jiří
logo sipka dolu
exitKlasické zobrazení
Čas
od rána
od 12:00
od 17:00
od 20:00
od nyní
od 22:00