Vše o vaření

Krátký popis pořadu Vše o vaření
S Bárou Vyskočilovou se o jídle, pití a stolování dozvíte všechno, co vás zajímá. Režie: M. Liška
Dlouhý popis pořadu Vše o vaření
S Bárou Vyskočilovou se o jídle, pití a stolování dozvíte všechno, co vás zajímá. Režie M. Liška (Premiéra)
Vše o vaření bude každý všední den zábavnou a srozumitelnou formou přinášet divákům informace, rady, triky a samozřejmě recepty, které jim pomohou orientovat se mnohem lépe ve světě gastronomie.
Pořadem provází Bára Vyskočilová, která se sama chce naučit lépe vařit a dozvědět se o jídle, pití a stolování co nejvíc. "Pojďte vařit se mnou," vzkazuje divákům herečka a... dodává: "Jsem normální ženská, něco uvařit umím a jsem asi tak stejně šikovná jako většina z vás, takže co zvládnu já, určitě zvládnete i vy! Krok za krokem, den po dni, se z nás budou stávat mnohem lepší kuchaři a odborníci na gastronomii, než jsme teď."
S Bárou je každý den ve studiu jeden špičkový kuchař, nebo odborník. Kuchaři se střídají v jednotlivých dílech podle svých specializací. Témata reagují na kalendářní sezonu, aktuální výročí, významné dny, společenské a sportovní události, svátky, pranostiky, tradice, roční období, čas dovolených a cestování.
Vše o vaření je zkrátka televizní gastronomická škola se všemi tipy, triky, záchrannými operacemi a gastronomickou výukou, která ctí sezonu potravin a knihovnu plnou kuchařské klasiky s možnými gastronomickými alternativami.
www.ceskatelevize.cz/vseovareni

V TV
StaniceDatumČas
ČT1dnes8.45 - 9.00
ČT1dnes14.00 - 14.15
ČT1zítra8.45 - 9.00
ČT1zítra14.00 - 14.20
ČT1st 24. 9.8.45 - 9.00
ČT1st 24. 9.14.00 - 14.15

Diskuze k pořadu Vše o vaření
Ale jo...
16.9.14
Anonym
reagovat
Pravda, Kacenka sice drzi nuz jak panna ocas (nevim, proc si vsichni radoby kuchari mysli, ze vse se musi delat dranzirakem), ale pozvolna se uci a jak je videt, ma vzdy dokonalou teoretickou pripravu. Jidla sice spis 'na ukazku' nez 'na jidlo', ale porat lepsi, nez 'super vytunenej' Kasparek, ktery ma si pocit, ze bezny clovek, kdyz prijde z prace, si uvari dve lzice neceho, s cim se bude plichtit 2 hodiny a bude ho to stat jako predplatne v zavodce na cely mesic. Uz vidim chlapa, jak prijde z Waltrovky (kdyby tedy jeste existovala) a zena mu da neco pasirovaneho s jednim bramborem a hromadou chrastu pro kozu...
vše o vaření 
24.5.14
Anonym
reagovat
Pořad je bezvadný, i když mi je 68, stále se dovídám něco nového, hlavně ohledně ryb a zdravého vaření, Kuchaři jsou šikovní, moderátorka příjemná,,pohotová a svými jakoby naivními otázkami se dostává k jádru pudla. Podle ní se naučí vařit všechny ženy, Jen tak dál, dívám se ráno i odpoledne.
Bára B. 
3.5.14
Anonym
reagovat
Slečna Bára je úplně perfektní a pořad taky.Jasně,že nemusím vše vařit,ale občas něco z pořadu použiji.Je mi 69 let a neznám všechno.Pořad je krátký a dobrý.
Vybikající pořad...
28.1.14
Anonym
reagovat
pak není dlouho nic a následují Kluci v akci.Jsem docela dobry kuchař amater,ale bez Báry,bych nezvladl chobotnicí.Po pořadu příprava ústřic má Bára u mě velikanský obdiv.Je velikanská frajerka. :thumbsup:
všechny...
24.1.14
Anonym
reagovat
Tento pořad je pro běžné občany k ničemu - většinu ingrediencí běžně neseženete - viz dnešní recepty na skandinávskou rybí polévku a thajskou polévku.Zamyslete se.
topZpět nahoru
Svátek: Darina
logo sipka dolu
exitKlasické zobrazení
Čas
od rána
od nyní
od 12:00
od 17:00
od 20:00
od 22:00