x
Česká tajenka
Česká tajenka

Krátký popis pořadu Česká tajenka
Zábavná soutěž plná tajenek pro velké i malé. Pořadem Vás provede Vlasta Korec

V TV
StaniceDatumČas
Barrandovdnes14.25 - 15.10
Barrandov Familyzítra8.55 - 9.25
Barrandov Familyzítra11.15 - 11.50
Barrandovzítra14.50 - 15.50
Barrandov Familyzítra14.55 - 15.40
Barrandov Pluszítra16.00 - 17.00

Diskuze k pořadu Česká tajenka
Mevadí 
31.5.17
Anonym
reagovat
Někdy se dívám, mimo jiné mi hodně vadí to Vlastovo "nevadí". Já si myslím, že když se někomu něco nepodaří, tak mu to musí vadit. Nakonec jde všem o peníze, i když mnozí říkají, že jim jde o to si zahrát. Josef ze Lnář.
přihláška
4.4.17
Anonym
reagovat
Dobrý den! Je možno se ještě do soutěže přihlásit?
OMG
7.3.17
Anonym
reagovat
Dnes to zase bylo něco|! Vlasta se nakrucoval, koulel očima, byl celý podělaný z Kateřiny, že ji málem nechal poslední slovo ve směnárně opravit!!!! Řekla něco, co se tam nehodilo, ale on, tak honem, no ještě jednou!!! To si dělá srandu, borec .Machruje a už nás to znechucuje. Nedá se na to dívat. Ty jeho rozhovory a vždycky se pochlubí něčím i on. Opravdu si z toho dělá svoji show. Prosím, najděte někoho méně narcistického a inteligentnějšího.
Zdržování
5.3.17
Anonym
reagovat
Taky si myslím, že pan Korec je neprofesionální. Příliš ukecaný, žoviální. Nikoho nezajímají ty rozhovory se soutěžícími. Stačilo by říct povolání.A úplně nejhorší je, že soutěžící nemají žádný limit na odpověď. Neskutečně tím zdržují. Ve všech jiných soutěžích ten limit je. Je to asi předtočené, takže náprava bude chvíli trvat. Snad si to režie taky uvědomila, že to celou soutěž degraduje. Vystoupení zmiňované Kristýny bylo tragické, ale nedělala nic proti předpisům. Bohužel.
Korec pryč
2.3.17
Anonym
reagovat
To je hrozný poslední dobu,proč jim pan Korec nedá nějaký limit,sotva stihnou dvě tajenky!!!!!Nedá se na to dívat,dneska jsem zase naštvaná!!Starý pán je rychlejší jak mladý dneska,pan Korec jenom kecá a zdržuje,nemůžete dát nějaký zvukový limit?Cibulka byl lepší!!
topZpět nahoru
Svátek: Liliana
logo sipka dolu
exitKlasické zobrazení
Čas
od rána
od nyní
od 12:00
od 17:00
od 20:00
od 22:00